Přírodní materiál

Úvod Sortiment Přírodní materiál

Přírodní materiál vnese do Vaší domácnosti kousek přírody. Pořiďte si přírodní podlahovou krytinu a proměňte svůj domov v přírodní prostředí, ve kterém se budete cítit dobře.

Marmoleum Forbo

Marmoleum je jedinečné přírodní linoleum, které je vyráběno ze 100% přírodních surovin. Technologie, kterou je linoleum vyráběno, je šetrná k životnímu prostředí, což znamená, že linoleum od Marmoleum je správnou volbou. Toto linoleum je vhodné pro děti, alergiky a vyhovuje instalačním podmínkám podlahového topení.

Námi nabízený sortiment této značky naleznete ZDE.

A1 Korek

Korkové podlahy obsahují čistě přírodní materiál. Jsou vyráběny z kůry stromu dubu korkového a patří mezi jedny z nejkvalitnějších podlahových krytin. Poskytují dokonalou tepelnou izolaci a zároveň jsou designovým doplňkem, který utvoří příjemnou atmosféru prostoru.

Námi nabízený sortiment této značky naleznete ZDE.

Purline

PURLINE je zcela přírodní, ekologická a maximálně odolná popdlaha. Výroba splňuje přísná ekologická pravidla, pouze z přírodních materiálů, bez chemikálií a toxických přísad. Neobsahuje PVC, chlór, ftaláty, změkčovadla ani rozpouštědla. Podlahy Pureline neuvolňují žádné školdlivé látky a jsou bez zápachu a bez emisí.

Námi nabízený sortiment této značky naleznete ZDE.

Vážení zákazníci

rádi bychom Vás informovali o otevírací době přes svátky.
Naše prodejna je zavřena od 22. 12. 2018 do 1. 1. 2019
Těšíme se na Vás 2. 1. 2019 v 8:00.

Děkujeme za pochopení