Tvrzený vinyl zámek

Úvod Sortiment Tvrzený vinyl zámek

Vinylová podlaha se stala oblíbenou podlahovou krytinou již před několika lety. Jejich vlastnosti jsou vhodné do každé domácnosti. Vynikají svou originalitou, pohodlností a měkkostií.

A1 Tarko

Vinylové podlahy s vysokou odolností a moderním designem naleznete u firmy A1 PODLAHY. Vinylové podlahy vynikají nejen rozměrovou stálostí a odolností proti vlivu kolečkové židle, ale mají dobrý tepelný vjem a vysokou chemickou odolnost povrchu. Tyto podlahy jsou vhodné i pro členité prostory.

Námi nabízený sortiment této značky naleznete ZDE.

Wineo

Kvalitní a zdravé vinylové podlahy, 100% bez obsahu ftalátů. Rodinná firma s rozsáhlou kompetencí a prvotřídní kvalitou již od roku 1991. Tyto podlahy jsou perfektním řešením pro pokládku v domácnostech i ve vysoce frekventovaných komerčních prostorech. Neustálý vývoj a optimalizace technologie, oblasti použití a osvědčení v každodenním životě. Vinylové podlahy Wineo jsou skvělým a nekomplikovaným řešením pro podlahy s náročným vzhledem a vynikající kvalitou Made in Germany!

Námi nabízený sortiment této značky naleznete ZDE.

Floor forever

Floor Forever nabízí vinylové podlahy, které je možné vybírat ze široké škály různých dekorů s autentickou strukturou dřeva nebo betonových dlaždic. U těchto podlah si můžete být naprosto jistí stabilitou, lehkou údržbou a nadstandartní izolací. Výběr podlah je možný z několika desítek barevných odstínů a různých dřevin.

Námi nabízený sortiment této značky naleznete ZDE.

Vážení zákazníci

rádi bychom Vás informovali o otevírací době přes svátky.
Naše prodejna je zavřena od 22. 12. 2018 do 1. 1. 2019
Těšíme se na Vás 2. 1. 2019 v 8:00.

Děkujeme za pochopení