Dřevěné podlahy

Úvod Sortiment Dřevěné podlahy

Je-li pro Vás volba podlahy věcí stylu, jsou pro Vás kvalitní dřevěné podlahy tou správnou volbou. Snadno se udržují, jsou příjemné a výborně izolují. Vyberte si tu svou. Nabízíme dřevěné podlahy v různých provedeních, z různých druhů dřeva a v různých barvách.

Kährs

Dřevěné podlahy se postupem času staly velmi oblíbené díky svým jedinečným vlastnostem – pohodlnost, měkkost, teplý povrch, originalita a mnoho dalšího. Velkou výhodou je také široká škála designu a barev. Možnost kombinace podle vkusu zákazníka je dalším důležitým přínosem.

Námi nabízený sortiment této značky naleznete ZDE.

 

Princ parket

Princ parket pro Vás vytváří unikátní dřevěné podlahy na zakázku. Dřevo zpracovávají tak, aby zachovali jeho pozitivní energii a odhalili skrytou krásu a charakter. Jedná se o menší rodinnou firmu s tradicí. Můžete si vybrat z dřevěných podlah nedičních povrchových úprav.

Námi nabízený sortiment této značky naleznete ZDE.

Esco

Firma ESCO patří mezi největší výrobce masivních a třívrstvých dřevěných dubových podlah v Evropě. Masivní dubové podlahy mají své neopakovatelné kouzlo. Vícevrstvé dřevěné dubové podlahy jsou v současnosti velmi oblíbené. A to nejen proto, že jsou vhodné na podlahové topení, ale také díky jejich stabilní konstrukci. 

Námi nabízený sortiment této značky naleznete ZDE.

Floor Forever

Floor Forever nabízí dřevěné podlahy té nejvyšší kvality, prověřené tisíci náročných zákazníků. Dřevěná podlaha dodá interiéru jedinečnost a se správnou péčí vám vydrží celý život. Prozkoumejte, jak se liší masivní, dvouvrstvá a třívrstvá dřevěná podlaha.

Námi nabízený sortiment této značky naleznete ZDE.

 

Využijte nový konfigurátor interierových a vchodových dveří CAG 

CHCI ZKUSI KONFIGURÁTOR