Tvrzený vinyl lepený

Úvod Sortiment Tvrzený vinyl lepený

Vinylové podlahy se vyznačují vysokou odolností, kterou ocení každá domácnost. Široká nabídka designu umožňuje výběr každému zákazníkovi, který má o tento typ podlah zájem.

Před započetím pokládky Vaší podlahy si prosíme přečtěte následující závazné pokyny pro zákazníky. Jejich dodržením předejdete chybnému technologickému postupu a případným souvisejícím problémům. Děkujeme

Wineo

Kvalitní a zdravé vinylové podlahy, 100% bez obsahu ftalátů. Rodinná firma s rozsáhlou kompetencí a prvotřídní kvalitou již od roku 1991. Tyto podlahy jsou perfektním řešením pro pokládku v domácnostech i ve vysoce frekventovaných komerčních prostorech. Neustálý vývoj a optimalizace technologie, oblasti použití a osvědčení v každodenním životě. Vinylové podlahy Wineo jsou skvělým a nekomplikovaným řešením pro podlahy s náročným vzhledem a vynikající kvalitou Made in Germany!

Námi nabízený sortiment této značky naleznete ZDE.

Floor forever

Floor Forever nabízí vinylové podlahy, které je možné vybírat ze široké škály různých dekorů s autentickou strukturou dřeva nebo betonových dlaždic. U těchto podlah si můžete být naprosto jistí stabilitou, lehkou údržbou a nadstandartní izolací. Výběr podlah je možný z několika desítek barevných odstínů a různých dřevin.

Námi nabízený sortiment této značky naleznete ZDE.

Fatra

Instalace vinylových podlah Fatra probíhá pomocí patentovaného „Click“ systému. Výrobce nabízí širokou škálu moderních vzorů, které jsou imitací dřeva a kamene. Z více jak 15 kolekcí vzorů je možné vytvářet originální kombinace. Tyto podlahy mají vinylový povrch s vysokou odolností a snadnou údržbou.

Námi nabízený sortiment této značky naleznete ZDE.

A1 Tarko

Vinylové podlahy s vysokou odolností a moderním designem naleznete u firmy A1 PODLAHY. Vinylové podlahy vynikají nejen rozměrovou stálostí a odolností proti vlivu kolečkové židle, ale mají dobrý tepelný vjem a vysokou chemickou odolnost povrchu. Tyto podlahy jsou vhodné i pro členité prostory.

Námi nabízený sortiment této značky naleznete ZDE.

Využijte nový konfigurátor interierových a vchodových dveří CAG 

CHCI ZKUSI KONFIGURÁTOR