Tvrzený vinyl zámek

Úvod Sortiment Tvrzený vinyl zámek

Vinylová podlaha se stala oblíbenou podlahovou krytinou již před několika lety. Jejich vlastnosti jsou vhodné do každé domácnosti. Vynikají svou originalitou, pohodlností a měkkostií.

Před započetím pokládky Vaší podlahy si prosíme přečtěte následující závazné pokyny pro zákazníky. Jejich dodržením předejdete chybnému technologickému postupu a případným souvisejícím problémům. Děkujeme

A1 Tarko

Vinylové podlahy s vysokou odolností a moderním designem naleznete u firmy A1 PODLAHY. Vinylové podlahy vynikají nejen rozměrovou stálostí a odolností proti vlivu kolečkové židle, ale mají dobrý tepelný vjem a vysokou chemickou odolnost povrchu. Tyto podlahy jsou vhodné i pro členité prostory.

Námi nabízený sortiment této značky naleznete ZDE.

Wineo

Kvalitní a zdravé vinylové podlahy, 100% bez obsahu ftalátů. Rodinná firma s rozsáhlou kompetencí a prvotřídní kvalitou již od roku 1991. Tyto podlahy jsou perfektním řešením pro pokládku v domácnostech i ve vysoce frekventovaných komerčních prostorech. Neustálý vývoj a optimalizace technologie, oblasti použití a osvědčení v každodenním životě. Vinylové podlahy Wineo jsou skvělým a nekomplikovaným řešením pro podlahy s náročným vzhledem a vynikající kvalitou Made in Germany!

Námi nabízený sortiment této značky naleznete ZDE.

Floor forever

Floor Forever nabízí vinylové podlahy, které je možné vybírat ze široké škály různých dekorů s autentickou strukturou dřeva nebo betonových dlaždic. U těchto podlah si můžete být naprosto jistí stabilitou, lehkou údržbou a nadstandartní izolací. Výběr podlah je možný z několika desítek barevných odstínů a různých dřevin.

Námi nabízený sortiment této značky naleznete ZDE.

Využijte nový konfigurátor interierových a vchodových dveří CAG 

CHCI ZKUSI KONFIGURÁTOR