Měkčený vinyl

Úvod Sortiment Měkčený vinyl

Měkčený vinyl je oblíbený pro svou strukturu, vlastnosti a kvalitu. Dalším významným plusem je široká nabídka designů, kterou firmy nabízejí. Název vinyl je zkratkou polyvinylchloridu. Podlahy vznikají z několika vrstev lisovaného PVC, ze kterého jsou následně vyřezávány lamely nebo dílce. Jedná se tedy o druh materiálu známý jako PVC, pouze s jinou technologickou úpravou.

Před započetím pokládky Vaší podlahy si prosíme přečtěte následující závazné pokyny pro zákazníky. Jejich dodržením předejdete chybnému technologickému postupu a případným souvisejícím problémům. Děkujeme

Forbo / Novilon

Měkčený vinyl Novilon® je svou strukturou, vlastnostmi, vzhledem i kvalitou jedinečný měkčený vinyl, který lze na trzích sehnat v rolích o šíři 2,3 a 4 m. Funkce Diamond Seal snižuje riziko před poškrábáním a poničením podlahy a Aquagrip zamezuje klouzavosti podlahy i v případě politím vodou. Podlahy Novilon® jsou přátelské i alergikům.

Námi nabízený sortiment této značky naleznete ZDE.

Tarkett

Tarkett představuje vinyl v širokém spektru barevných kombinací. Od zářivých barev, přes abstraktní, moderní a černobílé vzory, až k naprosto dokonalým napodobeninám přírodních materiálů. Vinyl je oblíbený v každé domácnosti – nejen díky své pevnosti a měkkému povrchu, ale také díky praktické, hygienické a rychlé údržbě. 

Námi nabízený sortiment této značky naleznete ZDE.

A1

Prodejní koncept A1 PODLAHY byly uvedeny na trh před čtyřmi lety s cílem usnadnit dostupnost nabídky ve všech tuzemských regionech. A1 nabízí široký sortiment vinylových podlah. Kolekce jsou neustále aktualizovány a rozšiřovány tak, aby si v nich všechny generace spotřebitelů mohly najít svůj typ a design. A1 podlahy obsahují výhradně osvědčené kvality zboží. Všechny podlahové krytiny také splňují přísné technické i hygienické požadavky evropských norem.

Námi nabízený sortiment této značky naleznete ZDE.

Fatra

Instalace vinylových podlah Fatra probíhá pomocí patentovaného „Click“ systému. Výrobce nabízí širokou škálu moderních vzorů, které jsou imitací dřeva a kamene. Z více jak 15 kolekcí vzorů je možné vytvářet originální kombinace. Tyto podlahy mají vinylový povrch s vysokou odolností a snadnou údržbou.

Využijte nový konfigurátor interierových a vchodových dveří CAG 

CHCI ZKUSI KONFIGURÁTOR