Sortiment

Úvod Sortiment

Měkčený vinyl

Měkčený vinyl je oblíbený pro svou strukturu, vlastnosti a kvalitu. Dalším významným plusem je široká nabídka designů, kterou firmy nabízejí.

      

Tvrzený vinyl zámek

Vinylová podlaha se stala oblíbenou podlahovou krytinou již před několika lety. Jejich vlastnosti jsou vhodné do každé domácnosti. Vynikají svou originalitou, pohodlností a měkkostií.

        

Tvrzený vinyl lepený

Vinylové podlahy se vyznačují vysokou odolností, kterou ocení každá domácnost. Široká nabídka designu umožňuje výběr každému zákazníkovi, který má o tento typ podlah zájem.

   

Dřevěné podlahy

Je-li pro Vás volba podlahy věcí stylu, jsou pro Vás kvalitní dřevěné podlahy tou správnou volbou. Snadno se udržují, jsou příjemné a výborně izolují. Vyberte si tu svou.

    

Laminátové podlahy

Snadná instalace, údržba, příjemná cena a velmi dobrá odolnost jsou jen některé výhody laminátových podlah. 

Přírodní materiál

Přírodní materiál vnese do Vaší domácnosti kousek přírody. Pořiďte si přírodní podlahovou krytinu a proměňte svůj domov v přírodní prostředí, ve kterém se budete cítit dobře.

Interiérové dveře

Interiérové dveře jsou součástí každé domácnosti. Vybírejte z rozsáhlé nabídky dveří, která zajišťuje nejen vysokou kvalitu, ale také bezpečnost a moderní design.

 

Vstupní dveře venkovní

Vstupní dveře mají být nejen kvalitní, ale také bezpečné a spolehlivé. Vybírejte od výrobců, kteří tyto vlastnosti garantují. Jako bonus k nim přidávají moderní vzhled, výběr z několika desítek dveří či výrobu na míru.

Kování ke dveřím

Kvalitní kování a ostatní doplňky ke dveřím naleznete u našich dvou výrobců. Moderní provedení, rozsáhlá nabídka sortimentu, dokonalé uchycení a mnoho dalšího naleznete jedině u nás.

   

Bytové koberce

Nabízíme více jak 500 vzorků koberců nejen do domácnosti, ale i do kancelářských prostor. Přijďte se podívat do naší prodejny.

Čistící zóna

Zbavte se nečistot z bot již ve vstupu do objektu. Díky čistícím zónám zůstane vaše podlaha čistá za každého počasí. Nabídka obsahuje vícezónové prvky rohoží pro vstupy do administračních budov, hotelů a nákupních center.

Podlahová chemie

Udržujte svou podlahovou krytinu těmi správnými prostředky. Podlahové chemie, které jsou určeny přesně na konkrétní typy podlah, Vaši podlahu nejen vyčistí, ale také zároveň ošetří a dodá veškerou potřebnou péči.

Čistící prostředky

I Vaše podlaha potřebuje náležitou péči, aby Vám sloužila co nejdéle. Vyberte si z naší nabídky sortimentu k péči o podlahoviny.

Kancelářský nábytek

Kancelářský nábytek, který ocení každý zákazník, i ten nejnáročnější. Kvalita na prnvím místě, moderní design, ergonomie, ekologie a mnoho dalšího naleznete u našich výrobců kancelářského nábytku.

                    

Lišty

Vyřešte ukončení podlahy u stěny pomocí lišt,, které jsou perfektním řešením pro dekorativní a čisté ukončení přechodu mezi podlahou a stěnou. Vybírat můžete nejrůznější typy podle libosti. 

  

 

Vysavač

Ušetřete svůj čas a pořiďte si Irobota, který bude za Vás uklízet podlahovou krytinu. Nemusíte se tak starat o to, jestli máte vyluxováno, či nikoliv. Jednoduše zapněte iRobota a věnujte se svým zálibám.

Schodiště

Chcete mít krásné schodiště za rozumnou cenu? Pak si jistě nenechte ujít naši nabídku obložení schodů.

Vážení zákazníci

od 1.7. do 5.7.2024 bude prodejna uzavřena z důvodu dovolené.

Děkujeme za pochopení


Využijte nový konfigurátor interierových a vchodových dveří CAG 

CHCI ZKUSI KONFIGURÁTOR